Ballina Showbiz Gili është ‘transformuar’ pasi humbi 27 kilogramë, shikoni si është zbukuruar sot

Gili është ‘transformuar’ pasi humbi 27 kilogramë, shikoni si është zbukuruar sot

63
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gili mezi po njihet tani.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare iu nënshtrua një diete të rreptë dhe që e bëri t’i humb 27 kilogramë, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë ajo po qëndon në pushime në Turqi dhe nga atje po publikon imazhe të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është zbukuruar për të dalë dhe me këtë pamje po i ‘sfidon’ edhe vajzat e reja./ORAinfo/

---- ---- ----
-----