Ballina Showbiz Gili është rregulluar për të shkuar në dasmë, po duket një zonjë...

Gili është rregulluar për të shkuar në dasmë, po duket një zonjë e vërtetë

42
SHPËRNDAJE

Gili është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer shqiptare.

Që në daljen e parë në skenë ajo mori për vete zemrat e publikut të të gjitha moshave, shkruan ORAinfo.

Këngët e saj që nga ato të parat dëgjohen me nostalgji të madhe edhe në ditët e sotme.

Gilin e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot ajo ka publikuar një foto ku ka shkuar se është gati për dasmën në Obiliq.

E rregulluar bukur dhe e grimosur me stil, Gili po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

-----