Ballina Showbiz Gili e veshur në fustan nusërie, publikoi foton më të bukur me...

Gili e veshur në fustan nusërie, publikoi foton më të bukur me burrin

155
SHPËRNDAJE

Gili është këngëtarja që gjithmonë ka qenë në qendër të medieve rozë dhe publikut.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe qysh në fillim u bë e preferuara e publikut, përcjell ORAinfo.

Gili është tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në festa të ndryshme.

Së fundi ajo ka qenë pjesë e një program të inqizuar për vitin e ri.

Ajo shfaqet e veshur në fustan nusërie, e krah burrit publikoi foton më të bukur./ORAinfo/