Ballina Showbiz Gili dhe Iliri bashkë në intervistë, por duken si të ishin adoleshentë

Gili dhe Iliri bashkë në intervistë, por duken si të ishin adoleshentë

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gili është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer shqiptare.

Që në daljen e parë në skenë ajo mori për vete zemrat e publikut të të gjitha moshave, përcjell ORAinfo.

Këngët e saj që nga ato të parat dëgjohen me nostalgji të madhe edhe në ditët e sotme.

Gilin e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot, ajo dhe Iliri kanë shkuar bashkë në intervistë.

Me këto pamje ata po duken si të ishin adoleshentë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----