Ballina Showbiz Gili dhe Big Mama bëhen bashkë, tregojnë se format e tyre pas...

Gili dhe Big Mama bëhen bashkë, tregojnë se format e tyre pas humbjes së peshës

129
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gili dhe Big Mama, janë dy shembujt më të mirë se njeriu kur dëshiron mund të ia dal të dobësohet.

Gili është rikthyer në top formë. Këngëtarja Gili kohëve të fundit ka ndryshuar shumë, pasi ka marrë vendim që të heq disa nga kilogramët e tepruar dhe ia ka dalë mjaft mirë, shkruan lajmi.net.

Ajo gjatë një interviste ka treguar se i ka humbur 27 kilogramë për 4 muaj dhe kjo falë një diete.

Njësoj na pati befasuar edhe Big Mama dikur e sot të dyja janë bërë bashkë në Turqi. Nga atje Gili me ndjekësit e ka ndarë një foto me Bigin dhe të dyja duken në formë tejet të mirë.

---- ---- ----
-----