Ballina Showbiz Gëzimja vesh fustan të ngushtë me ‘xixa’, por shikoni ҫfarë u ka...

Gëzimja vesh fustan të ngushtë me ‘xixa’, por shikoni ҫfarë u ka bërë kaqurrelave

160
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares bënë dasmën madhështore që zgjati tre ditë, shkruan ORAinfo.

Gëzimja nuk ka munguar me postime në rrjete sociale pas martesës.

E së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë dhe të bukur.

Kaqurrelat e saj të bukur e të rregulluar janë ato që morën vëmendjen në këtë foto./ORAinfo/

---- ---- ----
-----