Ballina Showbiz Gëzimja vesh fustan të ngushtë e të gjatë, barku i saj bie...

Gëzimja vesh fustan të ngushtë e të gjatë, barku i saj bie në sy

93
SHPËRNDAJE

Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares bënë dasmën madhështore që zgjati tre ditë, shkruan ORAinfo.

Gëzimja nuk ka munguar me postime në rrjete sociale pas martesës.

E së fundi ajo ka publikuar një video duke u bërë gati për të shkuar në dasmë.

E veshur me fustan të bukur dhe me stil, barku i saj duket ‘petë’. /ORAinfo/

-----