Ballina Showbiz Gëzimja shkon të frizeka, me këtë pamje do ta ‘shkrijë’ vjehrren e...

Gëzimja shkon të frizeka, me këtë pamje do ta ‘shkrijë’ vjehrren e saj

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur si reja e Remzie Osmanit dhe tani, Gëzime Krasniqi është një emër shumë i përfolur në publik.

Është bukuria e saj e rrallë ajo që mori vëmendjen e të gjithëve, përcjell ORAinfo.

Gëzimen e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale edhe në këtë kohë pasi u bë nuse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku na tregon që sapo ka dal nga frizekra.

E grimosur lehtë dhe me flokë të kapura, Gëzimja do ta ‘shkrijë’ Remzie Osmanin. /ORAinfo/

---- ----
-----