Ballina Showbiz Gëzimja shkon në dasmë, me këtë fustan do t’i ‘shkrijë’ të pranishmit

Gëzimja shkon në dasmë, me këtë fustan do t’i ‘shkrijë’ të pranishmit

130
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares bënë dasmën madhështore që zgjati tre ditë, shkruan ORAinfo.

Gëzimja nuk ka munguar me postime në rrjete sociale pas martesës.

E së fundi ajo ka publikuar një video duke u bërë gati për të shkuar në dasmë.

E veshur me fustan të kaltër e të gjatë, dhe e rregulluar bukur, reja e Remzie Osmanit po shkëlqen. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----