Ballina Showbiz Gëzimja shkëlqen me burrin në dasmë, të gjithë sytë kah ajo

Gëzimja shkëlqen me burrin në dasmë, të gjithë sytë kah ajo

87
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gëzime Krasniqi u bë e njohur për publikun si reja e Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares kanë bërë para pak muajve një dasmë madhështore e që bëri bujë në publik, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo dhe burri i saj kanë shkuar në një dasmë dhe me këtë pamje duket se Gëzimja i ka lënë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----