Ballina Showbiz Gëzimja rregullohet edhe kur rri në shtëpi, kaq e bukur është bërë

Gëzimja rregullohet edhe kur rri në shtëpi, kaq e bukur është bërë

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë tejet e njohur si reja e këngëtares, Remzie Osmanit.

Tani, Gëzime Hamzaj është një emër shumë i njohur për publikun e lajmeve rozë, përcjell ORAinfo.

Para dy muajve, ajo dhe djali i këngëtares i kanë dhënë fund beqarisë duke bërë një dasmë të madhe.

E pas dasmës ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se po rregullohet kaq bukur edhe kur rri në shtëpi.

Sa me fat është Remzia që e ka një re të tillë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----