Ballina Showbiz Gëzimja publikon foton më të bukur me burrin dhe vajzën, por fustani...

Gëzimja publikon foton më të bukur me burrin dhe vajzën, por fustani i saj mori vëmendjen

181
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Chelsea e mposht Brightonin për tri pikët e para në Premierligë

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Para pak kohe çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Gëzimja sonte ka publikuar foto me burrin dhe vajzën.

Fustani i saj i bukur dhe veror, mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Chelsea e mposht Brightonin për tri pikët e para në Premierligë

---- ---- ----
-----