Ballina Showbiz Gëzimja po e ndjek intervistën e Remzies, do t’ju ‘shkrijë’ me reagimin

Gëzimja po e ndjek intervistën e Remzies, do t’ju ‘shkrijë’ me reagimin

84
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani, Gëzime Krasniqi është tejet e përfolur.

Martesa me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmani shtë ajo që e bëri tejet të komentuar, përcjell ORAinfo.

Ajo tani posedon shumë ndjekës në rrjete sociale dhe ndan me ta shumë momente nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se po e ndjek intervistën e vjehrrës së saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----