Ballina Showbiz Gëzimja po e bën gjyshe Remzien, por reagimi i kësaj të fundit...

Gëzimja po e bën gjyshe Remzien, por reagimi i kësaj të fundit habiti të gjithë

119
SHPËRNDAJE

Gëzime Krasniqi u bë e njohur për publik si reja e Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para një viti dhe dasma e tyre bëri bujë të madhe, shkruan ORAinfo.

Gëzimja tani vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Gëzimja e Hamza së shpejti do të bëhen prindër, pra Remzija do të bëhet gjyshe.

E në foton e fundit të publikuar me rejën, Remzia duket më e lumtur se kurrë më parë./ORAinfo/