Ballina Showbiz Gëzimja pa pikë grimi në mëngjes, kjo pamje do t’iu lë ‘gojë...

Gëzimja pa pikë grimi në mëngjes, kjo pamje do t’iu lë ‘gojë hapur’

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

U bë tejet e njohur si reja e këngëtares, Remzie Osmanit.

Tani, Gëzime Hamzaj është një emër shumë i njohur për publikun e lajmeve rozë, shkruan ORAinfo.

Para dy muajve, ajo dhe djali i këngëtares i kanë dhënë fund beqarisë duke bërë një dasmë të madhe.

E pas dasmës ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet pa pikë grimi, por edhe e tillë po duket tejet e bukur.

Vëmendjen si gjithmonë marrin sytë e saj ‘hipnotizues’./ORAinfo/

---- ----
-----