Ballina Showbiz Gezimja na prezanton dy zemrat e saj!

Gezimja na prezanton dy zemrat e saj!

62
SHPËRNDAJE

Leonora shfaqet pa të brendshme: Po nuk provove gjera të ndryshme, kurrë…

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e burrit dhe vajzës së saj.

Dy zemra” e ka përshkuar foton reja e Remzie Osmanit. /ORAinfo/

Leonora shfaqet pa të brendshme: Po nuk provove gjera të ndryshme, kurrë…

-----