Ballina Showbiz Gëzimja grimohet vetë, pamja e saj do t’ju mahnisë

Gëzimja grimohet vetë, pamja e saj do t’ju mahnisë

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gëzime Krasniqi është gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Reja e Remzie Osmanit u bë tejet e përfolur qysh nga lidhja e saj me djalin e këngëtares dhe më vonë edhe pas martesës madhështore, përcjell ORAinfo.

Gëzmija është tani tejet aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj si nuse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë e me këtë pamje po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----