Ballina Showbiz Gëzimja e ‘shkriu’ vjehrren e saj me këtë pamje

Gëzimja e ‘shkriu’ vjehrren e saj me këtë pamje

119
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gëzime Hamzaj është tani një emër shumë i përfolur në publik e media rozë.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares bënë dasmën madhështore që zgjati tre ditë, përcjell ORAinfo.

Sot, Gëzimja po e shijon Bajramin e parë si nuse dhe parë këtë ajo është veshur në dallam.

E me këtë pamje, Gëzimja nuk ka hezituar të shpërndajë imazhe për ndjekësit. Aq bukur është dukur ajo dje për Bajram. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----