Ballina Showbiz Gëzimja e lë burrin vetëm në shtëpi, shikoni me kë ka dalur

Gëzimja e lë burrin vetëm në shtëpi, shikoni me kë ka dalur

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Gëzimja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka dalur me shoqe.

Duket se Gëzimja sonte e ka lënë burrin vetëm në shtëpi./ORAinfo/

---- ----
-----