Ballina Showbiz Gëzimja dhe kunata e saj shtrojnë tavolinën për Vitin e Ri,...

Gëzimja dhe kunata e saj shtrojnë tavolinën për Vitin e Ri, janë rregulluar edhe vet

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gëzime Krasniqi u bë e njohur për publik si reja e Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para një viti dhe dasma e tyre bëri bujë të madhe, shkruan ORAinfo.

----

Gëzimja tani vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar disa pamje bashkë me kunatën e saj, ku shihet se po festojnë.

Të dyja po duket shumë të bukur dhe me plot shkëlqim në fytyrë./ORAinfo/

----- ----