Ballina Showbiz Gëzimja bëhet gati me shku me marrë nusen, mahnitë me pamjen e...

Gëzimja bëhet gati me shku me marrë nusen, mahnitë me pamjen e saj

90
SHPËRNDAJE

Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares bënë dasmën madhështore që zgjati tre ditë, shkruan ORAinfo.

Gëzimja nuk ka munguar me postime në rrjete sociale pas martesës.

Sot në familjen e Gëzimes ka dasmë.

Ajo është përgatitur për të shkuar me kerre për ta marrë nusen.

E veshur me veshje tradiconale, Gëzimja po shkëlqen si zakonisht. /ORAinfo/

-----