Ballina Lajme nacionale Getuar Restelica kërkon ndihmen tuaj për t’u shëruar

Getuar Restelica kërkon ndihmen tuaj për t’u shëruar

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Apel për ndihëm.

Vogëloshi Getuar (Rexhep) Restelica ka nevojë për ndihmë pasi vuan nga një sëmundje.

Familjaret janë duke kërkuar ndihmë për shërimin e tij. Siç bëhet e ditur për shërimin e Getuarit duhen gjithsej 18.000 euro.

“Të nderuar dhe rrespektuar vëllazen e motra shqiptar të fb,ju kisha lutë me perulje qe ti ndihmojm voglushit Getuar (Rexhep) Restelica,për shërimin e t’ij sa më të shpejt, duke i grubulluar mjete financiare, gjithnjë sipas kushteve të cilat i kemi. Një iniciativ për këtë rast e kam filluar, dhe ata qe shprehin vullnetin për të ndihmu, mundeni mem kontaktu personalisht si dhe gjirollogaria për voglushin është e hapur. Vlera e operacionit kushton 18.000€,shumë të cilën nuk mund ta përballon familja. Ju faleminderit”, thuhet në postimin që kanë bërë familjarët në Facebook.

---- ----
----
----- ----
-----