Ballina Showbiz Geti publikon një fotografi të përbashkët me Marinën

Geti publikon një fotografi të përbashkët me Marinën

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Getoar Selimi ka lënë të kuptohet se do të ketë një verë të ngarkuar me projekte të reja muzikore, të cilat pritet të pëlqehen nga fansat e tij.

Reperi i mirënjohur i skenës, javë më parë e lansoi këngën “Vamos” në bashkëpunim me Majk dhe Onat, ndërsa në vijim do të sjellë edhe projekt të reja.


Të gjitha lajmet nga Getoar SelimiTë gjitha lajmet nga Getoar Selimi

Ndërkohë që videoklipi i ri ka kaluar shifrën prej katër milionë shikimesh në YouTube, Geti e ka publikuar një fotografi me bashkëshorten tij në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

👨‍👧

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Poza e përbashkët e çiftit të popullarizuar ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e tyre pas një kohe të shkurtër pas postimit.

Muzikanti dhe moderatorja janë qe disa vite bashkë, ndërsa ata e kurorëzuan dashurinë tyre me martesë në shtator të vitit 2017. /Telegrafi/

The post Geti publikon një fotografi të përbashkët me Marinën appeared first on Telegrafi.

---- ---- ----
-----