Ballina Showbiz Geti feston ditëlindjen, Marina bën postim më romatik për burrin e saj

Geti feston ditëlindjen, Marina bën postim më romatik për burrin e saj

194
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ata janë çifti më i diskurtuar i show-bizzit.

Getoar Selimi sot feston ditëlindjen, që në orët e para të kësaj dite pranoi shumë urime nga familjarët, fansat, dhe shoqëria, shkruan lajmi.net.

Por, urimin më të veçantë ai e pranoi nga bashkëshortja e tij, e cila zgjodhi fjalët më të mira për ta uruar me rastin e ditëlindjes.

“Urime ditëlindjen për dashurinë e jetës sime. Bashkëshorti im, shokun im, gjithçka e imja… Ti nënkupton e gjithë bota për mua”, ka shkruar Marina.

Për ndryshe, çifti së fundi kanë shijuar pushimet përrallore në Barbados dhe Antigua, nga ku edhe nuk i kursyen imazhet në rrjete sociale.

---- ----
-----