Ballina Showbiz Geta Beqa pozon me bikini përkrah bashkëshortit

Geta Beqa pozon me bikini përkrah bashkëshortit

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Geta Beqa është një ndër sportistet më të bukura në trojet shqiptare dhe më gjerë.

Bëhet fjala për instruktoren e popullarizuar të fitnesit, e cila vitin e kaluar është shpërblyer me një numër të madh të titujve ndërkombëtarë të kampionit.


Të gjitha lajmet nga Geta BeqaTë gjitha lajmet nga Geta Beqa

Por, ajo ka edhe një jetë private, të cilën kohë pas kohe e ekspozon në rrjetet sociale.

Bukuroshja së fundi ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një imazh në krah të bashkëshortit.

Geta shfaqet tejet atraktive e veshur në bikini të zeza, gjersa në duar mban një filxhan kafeje.

Ndryshe, atë edhe këtë vit pritet ta shohim në gara të ndryshme ndërkombëtare të ‘bodybuildigut’. /Telegrafi/

The post Geta Beqa pozon me bikini përkrah bashkëshortit appeared first on Telegrafi.

---- ---- ----
-----