Ballina Showbiz Genta ‘shashtris’ pushuesit, shikojeni si vallëzon në plazh!

Genta ‘shashtris’ pushuesit, shikojeni si vallëzon në plazh!

250
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës sonë.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën shfaqet nga plazhi.

Këngëtarja është duke i kaluar pushimet e verës, ndërsa u shfaq tejet joshëse në një video duke bërë lëvizje provokuese teksa dikush po e filmonte në plazh.

Për ndryshe, “Zjarr” titullohet projekti i fundit nga Genta Ismajli, ndërsa po punon për të finalizuar këngët e reja./ORAinfo/

---- ----
-----