Ballina Showbiz Genta po ‘shkrihet’ , ja çfarë po bën biznesmeni turk për të

Genta po ‘shkrihet’ , ja çfarë po bën biznesmeni turk për të

98
SHPËRNDAJE

Rrëfehet veterani i infektuar me COVID-19: Kam temperaturë flaka më doli, virusi ma ka humbur fuqinë

“Çdo ditë është e bukur në një vend tjetër”, Usta nuk i ndal shëtitjet me Gentën.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli po e shijon lidhjen e dashurisë me Usta, shkruan lajmi.

Dyshja shihet që së bashku po kalojnë çaste të këndshme dhe po vizitojnë vende të ndryshme të botës.

Tani duket se ndodhen në Gjermani dhe Usta pranë një postimi në Instagram la të kuptohet se dyshja kanë dëshirë të ndërrojnë vend.

“Çdo ditë është e bukur në një vend tjetër”, u shpreh ai.

Rrëfehet veterani i infektuar me COVID-19: Kam temperaturë flaka më doli, virusi ma ka humbur fuqinë

-----