Ballina Showbiz Genc Prelvukaj feston ditëlindjen, do të befasoheni sa vite mbushi

Genc Prelvukaj feston ditëlindjen, do të befasoheni sa vite mbushi

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Genc Prelvukaj është këngëtari i njohur kosovar.

Ai ishte vokalist në grupin, Etno Engjujt dhe tani vazhdon karrierën si solo këngëtar, përcjell ORAinfo.

Genci është që një kohë të gjatë pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Sot, ai feston ditëlindjen dhe ndonëse duket më i ri, Genci sot mbush 38 vjet./ORAinfo/

---- ---- ----
-----