Ballina Sport Gaz Demi: Merkato e hapur ku kemi nevojë, Çinari blerja më e...

Gaz Demi: Merkato e hapur ku kemi nevojë, Çinari blerja më e mirë

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gazmend Demi presidenti i skuadrës së Partizanit, është parë i gëzuar dukshëm në fund të derbit, sepse kjo fitore vlen shumë, e çon skuadrën e kuqe në vend të dytë dhe si rivali më i afërt për skuadrën e vendit të parë, Vllaznia.

Për “Rtshsport”, pas ndeshjes me Tiranën, presidenti Demi ka pohuar: “Ndeshje e bukur e dyluftuar, e meritoj skuadra jonë këtë fitore”.

Çinari

“Ma tha edhe Genci Tomori, drejtori ynë që blerja jonë më e mirë deri më tani në këtë merkato është rikthimi i Çinarit. E përgëzoj për golin”.

Merkato

Demi nuk kursehet për të kuqtë, madje edhe në këtë janar, skuadra e tij ka bërë afrime cilësore, ndërsa thekson se nëse stafi vendos, ai do të jetë i gatshëm që t’u plotësojë dëshirat në ato reparte ku ka nevojë më shumë skuadra. “Janari është i vështirë, të shohim, sepse është duke u marrë stafi teknik”, – tha Gazmend Demi, presidenti i skuadrës së Partizanit.

---- ----
----
----- ----
-----