Ballina Showbiz “Fytyra jote si burrë i vogël”, Armina i përgjigjet ndjekësit që e...

“Fytyra jote si burrë i vogël”, Armina i përgjigjet ndjekësit që e ofendoi publikisht (FOTO)

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këto ditë karantine, Armina Mevlani, ka qenë tepër aktive në rrjete sociale.

Së fundmi, blogerja e njohur ka realizuar disa video kërcimi në aplikacionin e famshëm “TikTok”, dhe i ka postuar në profilin e saj zyrtar në Instagram.

----

Megjithatë mes shumë komplimenteve, ka dhe ndjekës që mendojnë ndryshe, dhe bëjnë krahasime pa vend në profilin e Mevlanit. I tillë ka qenë një koment, që e ka bërë bloggeren te replikojë.

“Sa femra të bukura ka Shqipëria, dhe të thjeshta, por ti s’je nga ato. Fytyra jote si burrë i vogël”, shkruan një ndjekës në profilin e Armina Mevlanit.

----- ----