Ballina Showbiz Futbollisti shqiptar martohet në fshehtësi, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

Futbollisti shqiptar martohet në fshehtësi, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tashmë ka filluar sezoni i dasmave.

Futbollisti i njohur shqiptar, Ermir Lenjani i ka dhënë fund beqarisë ditën e djeshme, por në fshehtësi të plotë pasi lajmi është zbuluar vetëm sot.

Ermiri dhe partnerja e tij Herolinda kanë preferuar që dasmën ta festojnë më familjarët dhe miqtë e ngushtë pa e përhapur lajmin për martesën e tyre.

Nga dasma e tyre është publikuar vetëm një foto, ku Herolinda shihet në fustan nusërie bashkë me Ermirin.

---- ----
----
-----
-----