Ballina LifeBizare Futbollistët e “Manchester-it”, festë të çmendur me 22 modele në hotelin luksoz...

Futbollistët e “Manchester-it”, festë të çmendur me 22 modele në hotelin luksoz (FOTO)

105
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Futbollistët e Manchester City fluturuan me 22 modele Instagrami, në një hotel luksoz në Cheshire (Angli).

Skuadra mundi Aston Villa 6-1  dhe mendohet se festa ishte bërë me lejen e vetë menaxherit Pep Guardiola.

Vërtetë festa u bë me bekimin e Guardiolës, por ende nuk dihet nëse ai kishte dijeni që aty do të ishin të pranishme edhe modelet.

---- ----
-----