Ballina Showbiz Fustanin të tërin me ‘xixa’ e flokët kaqurrela, Neca do t’iu ‘shkri’...

Fustanin të tërin me ‘xixa’ e flokët kaqurrela, Neca do t’iu ‘shkri’ me pamjen e fundit

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me pamje shumë të bukur.

Fustani i saj me plot shkëlqim, frizura e grimi po e bëjnë të duket e kompletuar në pamje./ORAinfo/

---- ---- ----
-----