Ballina Lajme vendore Fshatërat Osllarë, Lluçan, Turi, Dobrosin dhe Konçul neser pa rrymë nga ora...

Fshatërat Osllarë, Lluçan, Turi, Dobrosin dhe Konçul neser pa rrymë nga ora 08:30 deri 12:00

1026
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elektro distribucioni njofton se për shkak të punimeve, nesër (17.03.2020) disa fshatëra të komunës së Bujanocit do të mbesin pa rrymë elektrike gjatë periudhës nga ora 08:30 deri 12:00.

Pjesë e punimeve janë fshatërat Osllarë, Lluçan, Turi, Dobrosin dhe Konçul.

----- ----