Ballina Showbiz Frizeri e ka ‘transformuar’ Tunën, nuk do ta njihni me këtë pamje

Frizeri e ka ‘transformuar’ Tunën, nuk do ta njihni me këtë pamje

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një pamje krejt ndryshe./ORAinfo/

---- ---- ----
-----