Ballina Showbiz Françeska Jaçe thotë publikisht se nuk vesh të brendshme!

Françeska Jaçe thotë publikisht se nuk vesh të brendshme!

47
SHPËRNDAJE

Vajzat e shoëbizit shqiptar ishin të ftuarat e Luana Vjollcës në “Shiko Kush LUAN” më 1 Janar ku iu pergjigjen pyetjeve te ndryshme provokative.

Agnesa Vuthaj, Françeska Jaçe, Sara Kolami, Adrola Dushi dhe Aurela Hoxha u bënë pjesë d pyetësorit HOT nga Florian Binaj.

“Çfarë ngjyre të brendshmesh keni veshur tani?”, ishte pyetja që iu drejtua vajzave.

Vajzat ‘shpëthyen’ në të qeshura, disa u përgjigjën duke thënë “Bezhë, nude”, por më e sinqerta u treguar Françeska, e cila tregoi se nuk kishte veshur fare të brendshme.

The post Françeska Jaçe thotë publikisht se nuk vesh të brendshme! appeared first on LajmiFundit – Lajmet e Fundit nga Shqiperia.

-----