Ballina Arti FOTOT/ Të zgjuara dhe të bukura, aktoret e kinematografisë shqiptare që shkëlqejnë...

FOTOT/ Të zgjuara dhe të bukura, aktoret e kinematografisë shqiptare që shkëlqejnë në çdo kohë

94
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në kohën e kirurgjisë plastike, botoksit dhe silikonit, trysnia sidomos në botën e showbizit dhe kinematograsë për të qenë e pëlqyer është e madhe.

Por këto ndërhyrje, shpeshherë vijnë me koston e tjetërsimit të tipareve, dhe në atë përpjekjen e dëshpëruar në kërkim të të bukurës dhe rinisë së përjetshme, ato që i hyjne kesaj rruge, mund të përballen edhe me efektin e kundërt.

----

Përballë shembujve të sotëm, kemi ato të bukurisë natyrale dhe zgjuarsisë, të të kaluarës së afërt. Shihni fotot e aktoreve tona të mrekullueshme të kinematografisë tonë.

----- ----