Ballina LifeBizare Fotot që kanë turpëruar dukeshën/ “Tapë” në klub nate dhe fustani që...

Fotot që kanë turpëruar dukeshën/ “Tapë” në klub nate dhe fustani që i tregon të gjitha

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Princi William dhe Kate Middelton janë prindër të tre fëmijëve dhe gjithmonë jemi mësuar t’i shohim familjarë dhe me një pamje perfekte, të kuruar deri në detaj.

Por, disa foto të bëra publike të dukeshës Kate dhe William, nga paparaci Max Butterworth shfaqin një Kate dhe William shumë ndryshe nga si jemi mësuar t`i shohim.

Ata janë fotografuar të dehur duke dalë nga një klub nate. Këto foto i përkasin periudhës kur Kate dhe William ishin vetëm të dashur. Kate është fotografuar në ndenjësen e pasme të një taksie, në një gjendje që nuk e kishim menduar kurrë se do ta shihnim.

---- ----
----
-----
-----