Ballina Lajme Bota/Rajoni FOTOT që flasin vetë/ Nuk duhet t’i harrojmë kurrë sakrificat e tyre

FOTOT që flasin vetë/ Nuk duhet t’i harrojmë kurrë sakrificat e tyre

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Heronjtë e këtyre ditëve janë padyshim mjekët dhe infermierët, që po qëndrojnë në vijën e parë të frontit të luftës me koronavirusin.

Në fotot e mëposhtme do shihni disa nga infermierët dhe mjekët italianë pas orëve të zgjatura në punë. Shumë lodhje, frikë dhe lëndime të fytyrës nga pajisjet mbrojtëse.

----

Nuk duhet t’i harrojmë kurrë sakrificat e tyre.

----- ----