Ballina Showbiz Fotot/ Princi Harry dhe Bon Jovi këndojnë për bamirësi këngën speciale

Fotot/ Princi Harry dhe Bon Jovi këndojnë për bamirësi këngën speciale

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Momente speciale ka kaluar Princi Harry, i cili këndoi me një nga këngëtarët më të mirë të rrokut, Jon Bon Jovi për bamirësi në “Abbey Road”. Madje ata të dy rikrijuan edhe cover-in e albumit ikonik të “The Beatles”.

Fotografitë tregojnë Harry-n me këngëtarin e hitit “Livin’ on a Prayer”, duke kënduar në një studio muzikore.

Më parë, Bon Jovi ka kënduar edhe me Princin William, e me këngëtaren Taylor Swift, ndërsa gazetarët e pyetën si cili nga vëllezërit ishte më i zoti: “Të dy, marrin vesh nga muzika”, ishte përgjigja diplomatike e amerikanit.

---- ----
-----