Ballina Showbiz Fotot/ “Po kjo është porno e pastër!”/ Vajzat e “Pussycat Dolls” në...

Fotot/ “Po kjo është porno e pastër!”/ Vajzat e “Pussycat Dolls” në qendër të kritikave

95
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Grupi i popit “Pussycat Dolls” ribëri një tjetër performancë të nxehtë mbrëmjen e shkuar, pavarësisht kritikave të mara për paraqitje jashtëzakonisht të ekzagjeruar në veshjet e vajzave.

Grupi i cili është ribashkuar sërish, e përbëhet nga këngëtarët Nicole Scherzinger, Ashley Roberts, Kimberly Wyatt, Carmit Bachar dhe Jessica Suttatook, u rishfaqën në skenë e sollën prapë shumë kritika nga shikuesit, të cilët janë kundër veshjeve të tilla sipas tyre jashtëzakonisht ekstravagante.

Disa njerëz e vlerësuan paraqitjen e tyre, disa të tjerë rruhen buzët, e për disa shikues ajo çfarë vajzat bënë ishte porno e pastër.

---- ----
----
-----
-----