Ballina Showbiz FOTOT/ Për herë të fundit si kapiten, çfarë respekti për Harry-n dhe...

FOTOT/ Për herë të fundit si kapiten, çfarë respekti për Harry-n dhe Meghan-in

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Meghan Markle dhe Harry që mbajti veshur për herë të fundit uniformën e tij si Kapiteni i Përgjithshëm i Marinës Mbretërore u nderuan nga forcat britanike.

Çifti ndau me ndjekësit e shumtë por edhe me britanikët këto momente kaq speciale, ndërsa janë duke kryer turin e tyre të lamtumirës.

Të pranishmin në hollin “Royal Albert’ ishin të shumtë. Ata u çuan në këmbë dhe duartrokitën gjatë çiftin, duke treguar se Harry vazhdon që t’u ngelet në zemër.
Duka dhe dukesha e Sussex-it mor në pjesë në një event muzikor në teatrin prestigjioz “South Kensington”.

Edhe Meghan ishte e mahnitshme në këtë event, ndërsa mbante veshur një fustan në ngjyrë të kuqe të gjatë, me vëthë “Simone Rocha” dhe taka të kuqe “Aquazurra”.

Ky event bëri bashkë muzikantë por edhe ushtarakë të marinarëve mbretërore të madhërisë së saj. Aktiviteti u krye me rastin e fundit të Luftës së dytë botërore, por edhe të 80 vjetorit të krijimit të Komandove.

---- ----
----
-----
-----