Ballina LifeBizare Fotot para dhe pas, ja ndryshimi i madh i meshkujve nga tullacë...

Fotot para dhe pas, ja ndryshimi i madh i meshkujve nga tullacë me flokë shumë

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

“Tullac” është fjala që asnjë person nuk dëshiron që ta dëgjojë. Shumica e shoqërive në botë bëjnë lidhjen e flokëve me rininë, bukurinë dhe shëndetin e mirë.

“Për shumë njerëz, flokët e tyre janë ato që i bëjnë ata të ndjehen bukur. Kur i humbni flokët – për çfarëdo arsye, mund të jetë shkatërruese”, ka thënë Robert T. Brodell, profesor i mjekësisë së brendshme të seksionit të dermatologjisë për “Everyday  Health”.

Për fat të mirë, djemtë tullacë e kanë një mundësi që të bëhen me flokë. Phil Ring është një prej tyre. Ai është specializuar në zëvendësimin e flokëve, dhe procedurat e tij jo-kirurgjikale bëjnë një ndryshim të madh. Thjesht shikoni këto foto para dhe pas dhe vëreni ndryshimin.  /Bored Panda/

---- ----
----
-----
-----