Ballina Teknologji FOTOT: Mercedes-Benz prezanton “bishën” Maybach GLS 600

FOTOT: Mercedes-Benz prezanton “bishën” Maybach GLS 600

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

‘Mercedes-Benz’ ka prezantuar modelin luksoz Maybach GLS 600 4Matic.

Super mjeti është një modifikim i modelit bazë të serisë GLS. Ka një hapësirë të bollshme dhe është ndërtuar nga materiale të një cilësie shumë të lartë.

Çdo gjë është e kuruar në hollësi dhe përveç materialeve fizike për ndërtiminm ky model është i pajisur me tekonologjinë më të fundit duke nisur që nga përshtatja e ndenjëseve, timoni, hapësirave ndihmëse për udhëtarët deri te sistemet elektronike në drejtim, frenim, etj.

---- ----
----
----- ----
-----