Ballina LifeBizare Fotot më të çuditshme të vitit 2019

Fotot më të çuditshme të vitit 2019

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Viti që po ikën ka qenë i mbushur plot me ngjarje dhe agjencitë e lajmeve kanë përzgjedhur fotot më interesante të vitit.

Por mes lajmeve ka pasur edhe foto që kanë rënë më shumë në sy për faktin e të qenit të veçanta e ndonjëherë qesharake.

Këto janë disa nga fotot më të çuditshme të postuara nga mediat botërore gjatë vitit 2019.

---- ----
----
-----
-----