Ballina Arti FOTOT: I jepet lamtumira e fundit në SHBA, Piro Manit

FOTOT: I jepet lamtumira e fundit në SHBA, Piro Manit

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Aktorit dhe regjisorit të njohur Piro Mani i është dhënë lamtumira e fundit në SHBA, aty ku dhe ndërroi jetë.

Të pranishëm në ceremoni kanë qenë familjarët dhe miqtë e tij.

Fjala e lamtumirës është mbajtur nga Pëllumb Kulla.

---- ---- ----
-----