Ballina Sport FOTOT: Gazetaret shqiptare, në radhë për foto dhe autografe nga trajneri i...

FOTOT: Gazetaret shqiptare, në radhë për foto dhe autografe nga trajneri i Crvena-s, Stankoviç

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Trajneri serb i Cverna Zvezdës, Dejan Stankoviç, me sa duket është “ylli” i vërtetë i ndeshjes mes Tiranës dhe Cvernës.

Kjo, për faktin sa ka luajtur me Interin, një ekip i dashur për shqiptarët.

Aq sa disa gazetare shqiptare nuk kanë rezistuar pa bërë foto dhe marrë autografe nga ai.

Vetë Stankoviç u fotografua i tensionuar gjatë konferencës, ndërsa gazetarët serbë që ishin prezentë, janë shfaqur me maska të Cvernës.

(TemA)

---- ----
----
-----
-----