Ballina LifeBizare FOTOT e rralla/ Kartolina nga Shqipëria e 1940, pak vite para se...

FOTOT e rralla/ Kartolina nga Shqipëria e 1940, pak vite para se të instalohej diktatura

37
SHPËRNDAJE

Këto foto të rralla paraqesin Shqipërinë e viteve 1940, 4 vite para se të instalohej diktatura. 

Në kartolinat shfaqet njerëzit në përditshmërinë e tyre si dhe qendrat e disa qyteteve. 

Hidhini një sy galerisë së mëposhtme virtuale dhe “njihuni” me Shqipërinë e atyre viteve.

-----