Ballina LifeBizare Fotot e rralla, ja si dukej Shqipëria e jugut në vitin 1931...

Fotot e rralla, ja si dukej Shqipëria e jugut në vitin 1931 (Fotot)

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këto foto të rralla datojnë në vitin 1931.

Ato tregojnë Shqipëria e Jugut:  Suli, Dodona dhe Zagorinë.

Për më tepër hidhini një sy galerisë së mëposhtme virtuale.

---- ----
----
-----
-----