Ballina Showbiz Fotot e rralla dhe prekëse, tregojnë lidhjen e veçantë mes William dhe...

Fotot e rralla dhe prekëse, tregojnë lidhjen e veçantë mes William dhe Harry-t (FOTO)

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Që nga viti i kaluar po përflitet për marrëdhënies mes Princit William dhe Princit Harry. Teksa dikur shfaqeshin gjithmonë pranë dhe në mbështetje të njëri-tjetrit, duket se tashmë gjërat kanë ndryshuar.

Marrëdhënia mes dy vëllezërve të familjes mbretërore tani janë më të tensionuara se kurrë më parë. Mediata e huaja shkruajnë se zënkat e forta mes Williamit dhe Harry-t kanë nisur vitin a kaluar, pak para nisjes së eventit të ‘Polo-s’.

E kur të gjithë menduan se me lindjen e djalit të Meghan Markle dhe Princit Harry, Archie, gjërat do të ndryshonin, kjo nuk ndodhi. Pasi thuhet se marrëdhënia e tyre është ftohur më shumë. Dhe ngjarja e fundit që i shtoi tensionet akoma më shumë është dalja e Princit Harry dhe Meghan Markle nga familja mbretërore.

Por duke lënë pas për një moment të gjitha këto mosmarrëveshje, “Daily Mail” ka publikuar disa fotografi të rralla të dy vëllezërve. Në fotot në fjalë shihet qartë dashuria dhe marrëdhënia e bukur që kanë patur me njëri-tjetrin.

---- ----
----
----- ----
-----